Ewa-Boniecka

Fizjoterapeutka i certyfikowany instruktor rekreacji ruchowej.

Tytuł magistra fizjoterapii obroniła na Akademii Wychowania Fizycznego. Na studiach doktoranckich zajmowała się badaniem wpływu napięcia mięśni głębokich na sprawność funkcjonalną badanych. Jako terapeuta i instruktor sportu wie jak istotne znaczenia odgrywa fizjoterapia uroginekologiczna dla naszego zdrowia i sprawności fizycznej. Ukończyła wiele szkoleń i kursów z zakresu terapii kobiet. Terapię prowadzi według najnowszych standardów Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego.

Kursy i Szkolenia:

  • Rozluźnianie mięśniowo – powięziowe.
  • Fizjoterapia w nietrzymaniu moczu i stolca oraz w obniżeniu narządów miednicy mniejszej.
  • Open Mind Joga classic school.
  • Sympozjum „ Analiza ruchu- teoria i praktyka w zastosowaniach klinicznych, Warszawa.
  • „Współczesne metody diagnozy i leczenia tkanek miękkich”, Wrocław (dr Jarosław Ciechomski).
  • Kurs podstawowy koncepcji PNF Proprioceptive Neuromuscular Facilitation, Warszawa, Reha Plus S.A. (mgr Ewa Górna).
  • Instruktor rekreacji ruchowej, Wyższa Szkoła Edukacji w sporcie, Warszawa.
  • Warsztaty „ Podstawy komunikacji, skutecznej interwencji i behawioralnej modyfikacji zachowań dzieci nadpobudliwych”.

Ewa o sobie: Jestem fizjoterapeutką uroginekologiczną oraz certyfikowanym instruktorem rekreacji ruchowej. Odnalazłam swój kierunek rozwoju, w którym się realizuję nieustannie poszerzając wiedzę. Zajmuję się terapią kobiet i kocham swoją pracę. Jestem mamą trójki dzieci. Moje ciało dzielnie zniosło dwie ciąże, w tym jedną bliźniaczą, wracało do formy zarówno po porodzie naturalnym jak i porodzie przez cięcie cesarskie. Od wielu lat aktywnie uprawiam sport i od wielu lat ćwiczę z kobietami, pomagam kobietom w okresie ciąży i połogu, kobietom zmagającym się z problemami uroginekologicznymi, pomagam kobietom młodym i wysportowanym, kobietom w okresie menopauzy, pomagam kobietom w każdym wieku.
Pomogę też Tobie.
Jeżeli zmagasz się z problemami uroginekologicznymi, chcesz przygotować się do ciąży, porodu, chcesz wrócić do formy po porodzie, a może jesteś przed lub po operacji struktur dna miednicy zapraszam na terapię. Moje doświadczenie i wiedza z zakresu terapii kobiet pozwoli Ci na sprawny powrót do formy, znowu będziesz cieszyć się swoją kobiecością.