Brzuch, Pośladki, Uda (ABT)

Zajęcia zawierające elementy interwału, ukierunkowanego na wzmocnienie mięśni brzucha, grzbietu, dna miednicy i nóg. Zajęcia trwają 55minut, dzięki temu treningowi ujędrnisz pośladki i wzmocnisz uda.

TRX

Szukasz wyzwania, a może znudziły Ci się klasyczne ćwiczenia? – spróbuj podźwigać własne ciało podczas rewelacyjnego treningu jakim jest TRX – system ćwiczeń wykonywanych z obciążeniem własnego ciała z użyciem specjalnych taśm. System ten zostało pracowany na potrzeby elitarnej jednostki wojskowej USA, a dostępny jest dla każdego. Pozwala wykonywać setki różnorodnych treningów podczas których poprawisz swoja siłę, wytrzymałość, oraz równowagę. Z jego pomocą możesz pracować nad sylwetką, a także zaangażować te mięśnie które są niewidoczne dla oka ludzkiego – mięśnie głębokie – sprawność któych jest tak ważna aby zapobiegać urazom stawów oraz chronić swój kręgosłup.

Trening RUNMAGEDDON

Trening Runmageddon to trening obwodowy.

Na poszczególnych stacjach wykorzystywany jest taki sprzęt jak: TRX, piłki lekarskie, ciężarki, gumy i oczywiście liny. Mieszamy ćwiczenia siłowe oraz cardio. Podczas całego treningu pracuje każda partia mięśniowa. Trening Runmageddon poprawia siłę, wytrzymałość i ogólną kondycję. Na zajęciach nie ma czasu na nudę. Sprawdź się i przyjdź na zajęcia!