Brzuch, Pośladki, Uda (ABT)

Zajęcia zawierające elementy interwału, ukierunkowanego na wzmocnienie mięśni brzucha, grzbietu, dna miednicy i nóg. Zajęcia trwają 55minut, dzięki temu treningowi ujędrnisz pośladki i wzmocnisz uda.

TRX

Szukasz wyzwania, a może znudziły Ci się klasyczne ćwiczenia? – spróbuj podźwigać własne ciało podczas rewelacyjnego treningu jakim jest TRX – system ćwiczeń wykonywanych z obciążeniem własnego ciała z użyciem specjalnych taśm. System ten zostało pracowany na potrzeby elitarnej jednostki wojskowej USA, a dostępny jest dla każdego. Pozwala wykonywać setki różnorodnych treningów podczas których poprawisz swoja siłę, wytrzymałość, oraz równowagę. Z jego pomocą możesz pracować nad sylwetką, a także zaangażować te mięśnie które są niewidoczne dla oka ludzkiego – mięśnie głębokie – sprawność któych jest tak ważna aby zapobiegać urazom stawów oraz chronić swój kręgosłup.

Trening RUNMAGEDDON

Trening Runmageddon to trening obwodowy.

Na poszczególnych stacjach wykorzystywany jest taki sprzęt jak: TRX, piłki lekarskie, ciężarki, gumy i oczywiście liny. Mieszamy ćwiczenia siłowe oraz cardio. Podczas całego treningu pracuje każda partia mięśniowa. Trening Runmageddon poprawia siłę, wytrzymałość i ogólną kondycję. Na zajęciach nie ma czasu na nudę. Sprawdź się i przyjdź na zajęcia!

AKCJA BIKINI

AKCJA BIKINI (poniedziałek 19:30) to zajęcia grupowe, których celem jest przygotowanie naszego ciała do spotkania ze słońcem, czyli wyjścia bez kompleksów na plażę w bikini.

Zajęcia składające się z prostej rozgrzewki przygotowującej ciało do pracy, części aerobowej, spalającej tkankę tłuszczową i ćwiczeń wzmacniających mięśnie: rąk, brzucha, oraz nóg i pośladków. Do treningu Akcja BIKINI będziemy wykorzystywać różnego rodzaju sprzęty i akcesoria jak stepy, hantle, piłki.

FORMA NA LATO

‌FORMA NA LATO to zajęcia grupowe skierowane zarówno do kobiet jak i do mężczyzn na każdym poziomie zaawansowania.

Na zajęciach popracujemy nad wysmukleniem ciała i spaleniem nagromadzonego w zimie nadmiaru, żeby do lata odzyskać formę! Zajęcia składają się głównie z ćwiczeń wzmacniających i aerobowych. W taki program wplatane będą ćwiczenia, które we właściwy sposób oddziałują na Twój aparat ruchu – układ mięśniowy i więzadłowo-stawowy. Odpowiednia adaptacja i właściwa stymulacja układu nerwowego jest kluczem do zdrowego i pięknego ciała. Trening FORMA NA LATO może być świetnym uzupełnieniem treningu biegacza, cyklisty jak i każdego miłośnika aktywnego spędzania czasu wolnego.