Drodzy Klubowicze,
Sytuacja nie napawa optymizmem, kluby fitness i placówki rehabilitacyjne w ostatnim kroku odmrażania gospodarki – a my już za Wami tęsknimy!

Fenix Medical Fitness to miejsce, jednak miejsce, które tworzą ludzie. Dla Was to miejsce treningu, odzyskiwania sprawności, relaksu, a także wyluzowania, żartów na salach i pogaduszek w szatni. Dla nas to napędzające do działania spotkania z Wami, to obserwowanie Waszych postępów, radość z osiąganych celów a także dla wielu drugi dom.

Sytuacja jest trudna. Robimy wszystko aby klub po pandemii dalej istniał na mapie Wołomina, jednak przedłużające się obostrzenia są przez nas dotkliwie odczuwalne. Nie pozwólmy, żeby historia, którą razem tworzymy się skończyła. Zadbajmy, by FENIX „odrodził się” z popiołu!

Ruszamy z TRENINGAMI ONLINE!

  • Treningowa cegiełka to 10 zł, płatne przez portal klienta na naszej stronie www; szczegóły dotyczące kart Benefit podamy niebawem
  • Grafik modyfikujemy co tydzień według Waszych sugestii
  • Zaproś użytkownika Fenix Kontakt do znajomych a po wpłaceniu cegiełki zostaniesz dodany do grupy treningowej (zamknięte wydarzenie)
  • Zapisy na zajęcia od jutra możliwe na naszej stronie internetowej

Dodatkowo przez panel klienta możecie zakupić niektóre z naszych usług np. jako BONY PREZENTOWE. Jeśli chcesz zakupić inną usługę – skontaktuj się z nami ?

Możecie również wesprzeć nas kupując usługi, które wykorzystacie w momencie otwarcia klubu.

Szykujemy kolejne niespodzianki i będziemy o tym informować na bieżąco.

Twoje wsparcie pozwoli nam przetrwać ten okres, utrzymać klub i wszystkich pracowników, tak abyśmy wszyscy mieli gdzie wracać ? Dziękujemy!

Trening online