Drodzy, nasi Pacjenci,
uruchomiliśmy „Pogotowie Rehabilitacyjne”, ponieważ wiemy, że w niektórych przypadkach bez pomocy fizjoterapeutów nie możecie funkcjonować. Często brak szybkiej pomocy może również skutkować zaostrzeniem objawów i pogorszeniem Waszego stanu zdrowia.

Nasza usługa jest skierowana do osób z ostrym bólem, osób po operacjach w obrębie narządu ruchu lub kontuzji. Nie prowadzimy regularnej rehabilitacji i masaży!

W związku z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19, dbając o bezpieczeństwo Wasze oraz fizjoterapeutów, którzy świadczą usługi, by Wam pomóc zachowajmy maksymalną ostrożność:

  • W przypadku wystąpienia objawów takich jak kaszel, gorączka, katar lub przebywania w ciągu ostatnich 14 dni w kraju o podwyższonym zagrożeniu epidemiologicznym, prosimy o skorzystanie z pomocy specjalistycznych ośrodków.
  • W trosce o zdrowie wszystkich osób przebywających w naszej placówce, przeprowadzamy pomiar temperatury przed każdą wizytą. Pacjent wchodząc do gabinetu musi umyć i zdezynfekować dłonie. W ten sposób postaramy się zapewnić bezpieczną opiekę tym Pacjentom, dla których terapia jest niezbędna.
  • Prosimy o płatności kartą lub w ostateczności odliczoną gotówką (w tym okresie nie działa recepcja).

pogotowie rehabilitacyjne